O stránke

Admin: "Vážim si ľudí, ktorí prispievajú našej BDSM komunite rôznym spôsobom od organizácii stretnutí po školeniach atď. A voila... tu je aj môj príspevok. Dúfam, že ho využijeme naplno."
Internetová stránka www.bdsm-events.eu bola založená s účelom poskytnúť všetkým BDSM+ ľudí lepší prehľad o prebiehajúcich udalosti.
Stránka je online od začiatku januára 2015.
Stránka obsahuje kalendár pre lepšiu prehľadnosť aktuálnych a budúcich udalosti (akcii) rozdelené na verejné, pre priateľov a súkromné udalosti.
Ďalší modul predstavuje možnosť vkladania udalosti od jednoduchých až po komplexné udalosti.
Pri vytvorení udalosti usporiadatelia získajú tzv. Management udalosti kde môžu spravovať registrovaných hosti, ubytovanie, stravovanie, platby a pod.
Po registrácii užívateľ má prístup aj k rôznym diskusiám, môže sa registrovať ako hosť na udalosť, môže posielať správy alebo môže založiť novú udalosť.
Pre lepší zážitok, stránka informuje používateľa prostredníctvom notifikácii ako napr. nové príspevky, udalosti priateľov, stav registrácii na udalosť, žiadosti o priateľstvo atď.

Spolupráca

Ak chceš zverejniť zoznam udalosti automatický aktualizované na tvojej webovej stránke, podobne ako tu na nástenke, nápis email na admin@bdsm-events.eu.

Kontakt

Slovensko

Email: